شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

اتوبار و باربری در تهران

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

باربری محدوده آریا شهر

اسباب کشی و باربری آریا شهر

به هر علتی قصد اسباب کشی دارید اگر مایل به کسب تجربه ای تلخ در این زمینه نیستید باید برنامه ریزی و تدبیر کنید و یا با یک شرکت باربری معتبر و با مسئولیت تماس بگیرید .

باربری آریا شهر

اسباب کشی و باربری آریا شهر

به هر علتی قصد اسباب کشی دارید اگر مایل به کسب تجربه ای تلخ در این زمینه نیستید باید برنامه ریزی و تدبیر کنید و یا با یک شرکت باربری معتبر و با مسئولیت تماس بگیرید .

اتوبار آریا شهر با تجربه در حمل و نقل اثاثیه بهترین مشاوره را به شما خواهد داد و تمامی کارهای شما را و میزان صرف وقت را برای شما مشخص می کند و با اطمینان از بهترین خدمات اتوبار شما را در امر اسباب کشی یاری می دهد .

خدمات باربری آریا شهر :

 • مشاوره رایگان و برنامه ریزی مطابق با شرایط شما
 • ارسال کامل وسایل بسته بندی اثاثیه به همراه نیروی بسته بند متخصص
 • خودروی مناسب حمل بار
 • نیروهای آموزش دیده و توانمند در امر حمل و جابجایی
 • حمل تمام اثاثیه ها از جمله سنگین و بد بار با حداکثر امنیت و سلامت

مشتری مداری پرسنل باربری آریاشهر و بعد توانمندی از اولین ویژگی اتوبار آریا شهر می باشد . با یک تماس خیال خود را راحت کنید.

کارهایی که با ورود به خانه ی جدید انجام ندهیم

چندکاری که نباید با ورود به خانه ی جدید انجام دهیم

اسباب کشی به آپارتمان جدید یک اتفاق بزرگ است می تواند آن قدر وسوسه انگیز باشد تا بار دیگر تمام وسایل را از نو کنید.اگر برای اسباب کشی و جا به جایی وسایل از شرکت های باربری کمک گرفته باشید مطمئنا تمام وسایل خود را سالم تحویل گرفته اید و از این لحاظ احساس خوبی دارید و کمتر احساس خستگی می کنید

چندکاری که نباید با ورود به خانه ی جدید انجام دهیم

اسباب کشی به آپارتمان جدید یک اتفاق بزرگ است می تواند آن قدر وسوسه انگیز باشد تا بار دیگر تمام وسایل را از نو کنید.اگر برای اسباب کشی و جا به جایی وسایل از شرکت های باربری کمک گرفته باشید مطمئنا تمام وسایل خود را سالم تحویل گرفته اید و از این لحاظ احساس خوبی دارید و کمتر احساس خستگی می کنید با این همه بعد از اسباب کشی اول از همه , شما نیاز به جایی برای نشستن , خوابیدن و خوردن دارید و اینکه سرویس مبلمان و خواب ملزومه ی همه ی این موارد است . اما شما نمی توانید در اولین لحظات بعد از اسباب کشی فضای داخل خانه را مرتب کنید. پس صبور باشید . حتی اگر وسوسه انگیز باشد شما نباید خیلی سریع چیدمان و دکوراسیون وسایل را شروع کنید زیرا مطمئنا با پشیمانی همراه خواهد بود.

به یکباره تمام مبلمان خود را خریداری نکنید.

هنگامی که شما , به یک آپارتمان بزرگتر اسباب کشی می کنید مطمئنا نیاز به مبلمان بیشتری دارید مانند کاناپه یا یک میز ناهار خوری . و حتی ممکن است شما نیاز به میز قهوه , میزهای جانبی , صندلی راحتی و یا حتی یک تخت داشته باشید . بنابراین قابل درک است که بخواهید که در سریع ترین زمان این وسایل را تهیه کنید. اما خرید این وسایل در کمترین زمان می تواند یکی از بزرگترین و گران ترین اشتباهات شما باشد بهتر است لیستی از وسایل مورد نیاز تهیه کرده و با توجه به اولویت هر مورد آن را خریداری کنید اگر به یک مبل نیاز دارید لزومی ندارد که همزمان علاوه بر خرید مبل وسایل دیگری مانند میز قهوه میز کناری و غیره خریداری کنید . زمان بیشتری صرف کنید تا بتوانید با توجه به بودجه ی خود مناسب ترین را بخرید.

سعی کنید که خیلی سریع فضای خانه را پر کنید .

عجله کردن موجب پشیمانی است این موضوع در مورد چیدمان و دکوراسیون وسایل نیز صدق می کند این موضوع تنها در مورد مبلمان درست نیست بلکه در مورد قالیچه ها , نورپردازی و لوازم جانبی نیز درست است چیدمان یک اتاق شبیه یک پازل است هر وسیله به یک وسیله دیگر ربط دارد که شاید در نگاه اول واضح نباشد بهتر است که قبل از شروع چیدمان یک طرح تزئینی (دکوری) تهیه کنید . به این ترتیب قبل از صرف هر گونه هزینه , تمام تکه های پازل را در کنار هم قرار می دهید . شما باید به این فکر کنید که چه نوع مبلمانی لازم دارید , چه نوع فرشی با آن مبلمان هماهنگ است و چه نوع نور پردازی باید داشته باشد . بنابراین مشخص می شود که چه مقدار باید هزینه کنید و چه وسایلی در اولویت خرید قرار دارند با توجه به زمان و برنامه ریزی مناسب اشتباهات خود را کم کنید .

تمام وسایل خود را از یک مکان نخرید .

یکی از قوانین اصلی دکوراسیون این است که شما نباید همه چیز را در یک مکان خریداری کنید – نه مبلمان و نه حتی وسایل جانبی دیگر .

- چیدمان اتاق ها با هم متفاوت است به همین دلیل تقریبا غیر ممکن است که بتوانید وسایلی متفاوت از هم را در یک فروشگاه پیدا کنید . لوازم جانبی اتاق باید به ما انرژی مثبت دهد.

شاید قطعه هنری که شما در یک سفر خانوادگی خریداری کرده اید و یا حتی یک چیز خیلی کوچک که با دوست خود آن را خریداری کرده اید. این واقعا مهم نیست که داستان چیست مهم وسیله ای است که یاد آور خاطرات خوب شماست بنابراین ما توصیه می کنیم که برای اسباب کشی حتما از شرکت های باربری کمک بگیرید تا به این وسایلی که برای شما مهم است آسیبی نرسد.

وسایل ارزان قیمت و بی کیفیت نخرید.

بیشتر مردم زمانیکه به یک خانه ی جدید می روند به خاطر کاهش پس انداز به دنبال خرید وسایل ارزان قیمت هستند. قطعا راه هایی برای دکوراسیون ارزان قیمت وجود دارد , حتی اگر بودجه ی شما کم است ولی باید به کیفیت وسیله ی مورد نظر خود به خصوص اگر در اولویت باشد دقت کنید هنگامیکه شما وسیله ای با کیفیت پائین خریداری می کنید در زمان نه چندان دور دوباره باید وسیله ای دیگر را جایگزین آن کنید و این اجتناب ناپذیر است . شما باید وسایل گران قیمت و بزرگ مانند مبلمان را با کیفیت عالی خریداری کنید تا حداقل چند سال بتوانید از آن استفاده کنید خرید اقلام با کیفیت برگ برنده ی شماست.

حساس نباشید.

بسیاری از واحد های اجاره ای در مورد نوع تغییرات محدودیت دارند و در نتیجه بسیاری از مردم نمی توانند آن چنان که دوست دارند خانه را دکور (تزئین) کنند. خوشبختانه هنوز کارهایی است که شما می توانید همانند خانه ی خود در خانه های اجاره ای نیز انجام دهید . به عنوان مثال شما می توانید پرده ها و وسایل روشنایی و کاغذ دیواری را عوض کنید و یا حتی اگر مایل بودید دیوار ها را رنگ بزنید . در بیشتر موراد صاحبخانه با تغییرات به موقع موافقت می کنند اسباب کشی به خانه ی جدید بسیار هیجان انگیز است و اون می تواند شما را وسوسه کند تا خانه را تزئین کنید .- ضرب المثلی است که می گوید , رم در یک روز ساخته نشد, پس صبور باشید , حساس نباشید و زمان بیشتری صرف کنید تا فضای مطابق با میل خود آماده کنید.

نکات مهم در اسباب کشی

اسباب کشی و نقل مکان تنها یادآور کارتن و کامیون نیست نکاتی مهم تر ولی ریزتری وجود دارد که با تدبیر و توجه به آنها تجربه سخت اسباب کشی را با طیب خاطر به پایان خواهید برد.

نکات کم اهمیت ولی مهم در اسباب کشی

اسباب کشی یادآور کارتن و جعبه و کامیون است و تمام کارهایی که در نهایت به همین ها ختم می شود ...بسته بندی اثاثیه و اسباب هایی که باید داخل کارتن ها شوند و بسته بندی شده در جعبه قرار بگیرند و در نهایت داخل کامیون برده شوند . اما موارد کم اهمیتی است که بی توجهی به آنها سختی های اسباب کشی را دو چندان خواهد کرد .

عدم توجه به تغذیه در حین اسباب کشی

بسیار مهم است که از پیش برای چند روز درگیری حاصل از جابجایی تان برای وعده های غذایی خود چاره ای اندیشیده باشید . اگر اقوام و دوستانی دارید از آنها درخواست کنید که برای شما تهیه و آماده کنند و غذای تازه و آماده میل کنید حتما این کار را انجام دهید و گرنه باید خودتان دست به کار شوید و چند وعده از قبل غذاهای سرد و سالاد آماده کنید . عدم رسیدگی به تغذیه در این روزهای پرکار شما را بعد از گذشت چند روز بی بنیه و بیمار خواهد کرد . و حتی در زمان فعالیت شما دچار افت فشار و کمبود انرژی خواهید شد .

عدم توجه به کودکان

کودکان زیر سه سال را باید از شرایط اسباب کشی دور کرد . خاک و آلودگی موجود در لابلای کارتن ها و وسایل آنها را براحتی بیمار می کند . گاهی ممکن است شی ای بشکند و یا وسیله ای تیز که برای برش کارتن ها دم دست شماست در دسترس کودک قرار گیرد در شرایطی که حفاظت ازسلامتی کودک بزرگترین وظیفه تان است مجبور به ترک کارها خواهید بود مگر اینکه برای محافظت کودک از قبل راهی مناسب یافته باشید .سپردن کودک به یکی از دوستان و آشنایان و یا مهد کودکی در همان اطراف از بهترین راهکارهاست .

کودکان بالای سه سال را باید از قبل از اسباب کشی توجیه کرد ومراقبت از خود و دور شدن از مناطق و اشیا خطرناک را برایشان توضیح دهید . می توانید کارتن های اسباب بازی هایشان را بدهید خودشان باز کنند و تا حدی بچینند و یا در کنار پدر به عنوان دستیار کوچولو یاری کنند . علاوه بر کنترل شان می توانید حس هم یاری و مفید بودن به آنها بدهید .

عدم توجه به اشیا قیمتی

در میان شلوغی کار و رفت و آمدها از قلم افتادن و گم شدن احتمالی اشیا قیمتی هزینه گزافی بر شما تحمیل خواهد کرد پس بهتر است قبل از هر کاری تکلیف آنها را مشخص کنید . یا قبل از شروع اسباب کشی آنها را در جای مطمئنی در منزل جدید انتقال دهید و یا به شخص مطمئنی به امانت بسپارید .

در دسترس بودن وسایل شخصی و داروهای ضروری

حتما داروهای مصرفی و وسایل شخصی ضروری تان را در دسترس بگذارید مثل یکی از کابینت ها . شما ممکن است هر زمانی به آنها نیاز پیدا کنید ولی یافتن آنها از میان حجم وسیع اثاثیه کاری دشوار و تقریبا نشدنی است .

اشتباهات رایج اسباب کشی

اشتباهات کوچک و بزرگ در بیشتر اسباب کشی ها و جابه جایی ها مطرح میشود در کنار راهنمایی برای ساده سازی و کاهش هزینه در امر جا به جایی و اسباب کشی بیان شده است

اشتباهات کوچک و بزرگ در بیشتر اسباب کشی ها و جابه جایی ها مطرح میشود در کنار راهنمایی برای ساده سازی و کاهش هزینه در امر جا به جایی و اسباب کشی بیان شده است

اشتباهات رایج اسباب کشی

اشتباه بزرگ برخی از افراد در اسباب‌کشی باید تمام خانه و اثاثیه خود را جابه‌جا کند در حالی که مدت‌ها است از بسیاری وسایل استفاده نکرده‌اند! پیش از هر کاری باید آنها را به کسانی که مورد مصرف شان است بخشید و یا آنها را دور ریخت .اگر شما خودتان در حال جابه‌جایی هستید، فقط چیزهایی که مورداستفاده تان هستند را جابه‌جا کنید "تعیین کنید آنچه شما واقعاً استفاده می کنید. مثلاً اگر شما مجلاتی دارید که از پنج سال پیش شما حتی یک‌بار هم نگاه نکردید یا ظروف و لباس‌هایی که سال‌هاست بلااستفاده ماندند همین‌الان از آن‌ها خلاص شوید. "

برای حذف چیزهایی را که شما نیاز ندارید یا نمی‌خواهید سه گزینه در نظر بگیرید:

اگر شما آیتم‌هایی دارید که هنوز هم برخی از آن‌ها قابل‌استفاده هستند اما شما آن‌ها را نمی‌خواهید یا به آن نیاز ندارید آن‌ها را به کسانی که نیاز دارند اهدا کنید یا به خیریه بسپارید یا شرکت‌های خریدار اجناس دست‌دوم مراجعه کنید یا تماس بگیرید تا از وسایل بازدید و آن‌ها رو قیمت‌گذاری کنید شما می‌توانید به فروش این وسایل قبل اسباب‌کشی اقدام و از درآمد حاصل‌شده آن را برای خرید آنچه در مکان جدید بدان نیازمندید استفاده نمایید به‌عنوان‌مثال اگر یک گروه از کتاب‌های قدیمی دارید؟ پاسخ و راه‌حل یک کتاب‌فروشی برای فروش و خرید کتاب‌های دست‌دوم است .

• برای اقلام شکسته و یا فرسوده، می‌توانید از خدمات بازیافت استفاده نمایید

باربری اختیاریه

حمل و نقل شهری ، اثاث کشی حرفه ای و مطمئن ↔ صد در صد تضمینی ، قیمت مناسب و تعرفه کارشناسی شده ، بسته بندی اثاثیه با متد روز دنیا ، حمل و جابجایی اجسام سنگین.

اسباب کشی و باربری اختیاریه

باربری اختیاریه با کادری حرفه ای و مجرب و همچنین برخورداری از ناوگان مجهز حمل و نقل شهری بهترین انتخاب برای افرادی است که به اثاثیه خود اهمیت میدهند.

خدمات باربری شهری در اختیاریه

حمل و نقل و باربری اثاثیه منزل و اداری

بسته بندی حرفه ای اثاثیه + فروش تجهیزات مورد نیاز جهت بسته بندی

جابجایی وسایل سنگین نظیر تردمیل و پیانو

جابجایی جهیزیه عروس با سرویس vip

ارسال ماشین مجهز باربری با راننده حرفه ای

اعزام کادر باربری آموزش دیده در محدوده اختیاریه تهران

باربری اختیاریه تهران

باربری اختیاریه با سالها تجربه و رزومه درخشان آماده همکاری با کلیه نهادها و سازمانهای دولتی و خصوصی و همچنین شهروندان ساکن این منطقه میباشد.

اتوبار اختیاریه معتقد است که برترین و معتبرترین نوع تبلیغات ارائه خدمات با کیفیت است و به همین منظور با برگزاری دوره های توجیهی و آموزشی برای پرسنل و کارگران زحمتکش ، مهارتهای لازم جهت انجام یک اسباب کشی دقیق، منظم و بی نقص را به آنان آموزش داده ایم.

باربری اختیاریه ( دفتر باربری کاج در محدوده اختیاره ) متخصص اسباب کشی است و همیشه و در همه حال رعایت حقوق مشتریان و رضایت آنان را در راس اولویتها و برنامه های خود قرار داده است.

ما اعتماد شما را به بهترین وجه ممکن پاسخگو خواهیم بود و بخوبی میدانیم که بزرگترین سرمایه مادی و معنوی ما اعتماد شما عزیزان است.

با ما تماس بگیرید !

اتوبار لواسان

اتوبار لواسان و باربری لواسان یکی از شعبات پر فعال و باسابقه نمونه بار میباشد که به خاطر رفاه حال هموطنان گرامی منطقه لواسان در سال 13811 شعبه لواسان بار را افتتحاح کرد و بامدیریتی قوی و مشتری مداری خوب در امر بسته بندی و حمل ونقل در خدمت هموطنان گرامی میباشد.
اتوبار در لواسان و باربری لواسان با بیش از نیم قرن سابقه درخشان در صنعت حمل و نقل اسباب و اثاثیه منزل با بیمه نامه معتبر. اتوبار تضمین لواسان و باربری تضمین لواسان متخصص در امر بسته بندی حرفه ای.کارگران خوش اخلاق و کامیونهای بزرگ با اتوبار رفاه لواسان و باربری رفاه لواسان . تمام نقاط تهران وشهرستانها با اتوبار در لواسان و باربری در محله لواسان.

یوسف آباد

شرکتهای باربری در یوسف آباد

شرکتهای باربری معتبر در محدوده یوسف آباد - کوی نصر - منطقه 6 شهرداری تهران

معرفی شرکتهای باربری در یوسف آباد

باربری VIP تهران

اتوبار VIP تهران مفتخر است که در طول بیش از سی سال فعالیت مداوم خود در زمینه باربری شهری و بین شهری همواره رضایتمندی مشتریان خود را سرلوحه فعالیت خود قرار داده و تمامی تلاشهای خود را معطوف به ارائه خدمات هرچه بهتر در حد عنوان بهترین باربری تهران خواهیم کرد.

باربری یوسف آباد

باربری تکبار تهران

باربری تکبار تهران : تعرفه مناسب، ارسال به موقع ماشین ، اعزام نیروی ماهر، ارسال بهترین لوازم بسته بندی، دقت و سرعت در انجام کار از ویژگی های بارز اتوبار تکبار تهران است. ما تا رسیدن به آسایش همراه شما خواهیم بود !

باربری در محدوده یوسف آباد

باربری طلایی تهران

اتوبار طلایی تهران یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکتهای باربری و حمل و نقل در تهران است که با ارائه برترین خدمات اسباب کشی ، بسته بندی اثاثیه و باربری در تهران همواره در اندیشه ارتقاء سطح کیفی خدمات خود بوده و با یاری خداوند متعال و شما مشتریان عزیز این مسیر هموار خواهد شد.

باربری یوسف آباد - باربری کوی نصر

باربری بزرگ کاج

باربری تهران متشکل از بهترین و زبده ترین کارگران و پرسنل باربری و بهره مندی از ناوگان باربری مجهز و مدرن، آذرماه 1394 آغاز بکار کرد. اگرچه درنگاه اول بنظر میرسد که این مجموعه مجموعه ای نو پا است، اما همکاری با متخصصین مجرب و انتقال دانش و تجربه این افراد راهگشای مسیر موفقیت ما خواهد بود.

اتوبار یوسف آباد

باربری بارسلون

اتوبار بارسلون با در اختیار داشتن پرسنلی ورزیده، مجرب و متخصص متعهد به کار و با بهره گیری از مدرنترین وسائط حمل و نقل و متخصص در بسته بندی اسباب و لوازم منزل و اداری آماده ارائه خدمت به همشهریان عزیز تهرانی میباشد. رزومه درخشان و قابل اطمینان گروه اجرایی اتوبار بارسلون تجربه شیرین و باورنکردنی یک اسباب کشی منظم و بی دغدغه را با سرعت، دقت و برآورد هزینه ای منصفانه را به شما هدیه خواهد داد

باربری یوسف آباد - باربری در یوسف آباد - باربری تهران - اتوبار یوسف آباد - اتوبار - یوسف آباد - باربری

باربری الهیه - اتوبار تهران

باربری الهیه به عنوان یکی از بهترین موسسات باربری و اسباب کشی کلیه خدمات خود را در محدوده الهیه تهران ارائه مینماید. شما میتوانید با رزرو و سفارش سرویس مورد نیاز خود از تخفیف ویژه تابستانی اتوبار الهیه بهرمند شوید. منتظر تماس شما هستیم !

اتوبار و باربری الهیه

اتوبار الهیه : دفتر باربری الهیه ( شعبه باربری بزرگ کاج ) با کادری از بهترینهای اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه و مجهزترین ماشینهای باربری در تهران آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز ساکن محدوده الهیه تهران میباشد.

خدمات بینظیر باربری الهیه با قیمت مناسب و کیفیت غیرقابل رقابت و همچنین تخصص و تجربه مدیریت و کادر باربری و رزومه درخشان مناسبترین راهنما جهت انتخاب شماست. ما معتقدیم که بهترین روش تبلیغات ارائه سرویس های باکیفیت و بالاترین سطح روابط عمومی متعلق به کادر ماهر و زبده باربری است و برای رسیدن به این منظور سطح دانش و مهارت خود را هر روز ارتقاء داده ایم و بی جهت نیست که روش مدیریت و فعالیتهای این شرکت الگویی برای سایر موسسات باربری و اتوبار است.

خدمات باربری الهیه

 • بسته بندی اثاثیه منزل با آخرین متد روز دنیا - کیفیت بینظیر تجهیزات بسته بندی - قیمت مناسب
 • اعزام کادر باربری و بسته بندی از 8 صبح تا 8 بعدالظهر - مطمئن ، مجرب و سریع
 • ارسال ماشین باربری (وانت بار، نیسان بار، خاور، کامیون ) مسقف و روباز - موکت کاری شده
 • ارسال لوازم و وسایل بسته بندی ( پکیج کامل ، پکیج سفارشی )

باربری الهیه ضمن آرزوی موفقیت برای شما عزیزان اعلام میدارد که خدمات باربری خود را با تخفیف ویژه در تابستان ارائه مینماید. جهت سفارش و رزرو با شماره تلفنهای باربری الهیه تماس حاصل نمایید.

باربری الهیه ارائه دهنده برترین خدمات اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه در تهران.

باربری نیاوران - اتوبار تهران

باربری نیاوران : اتوبار vip تهران ضمن قدردانی از اعتماد شما عزیزان بهترین خدمات اسباب کشی ، بسته بندی اثاثیه و باربری در نیاوران را با قیمتی استثنایی و کیفیتی بینظیر ارائه مینماید. مهمترین هدف و بزرگترین دستاورد خود را جلب رضایت مشتریان خود میدانیم و همواری میکوشیم تا کیفیتی برتر ارائه نماییم.


باربری نیاوران ، بهترین خدمات باربری

باربری نیاوران : آیا میدانید اتوبار vip تهران جزو برترین شرکتهای باربری تهران است و خدمات خود را با برترین کیفیت و نازلترین قیمت ممکن ارائه مینماید ؟

اتوبار vip تهران با بیش از 30 سال خدمترسانی به همشهریان عزیز تهرانی خدمات ویژه خود را با تخفیفی بی سابقه در محدوده نیاوران تهران ارائه مینماید.

خدمات باربری نیاوران

 • اعزام کادر ماهر و متخصص اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل
 • ارسال خودروی بزرگ و کوچک باربری همراه با مجربترین راننده
 • حمل و نقل و جابجایی وسایل سنگین نظیر گاوصندوق ، پیانو و تردمیل
 • جابجایی جهیزیه عروس با سرویس vip و تخفیف ویژه در کلیه مناطق تهران
 • باربری و خدمات اسباب کشی بصورت شبانه روزی
 • بسته بندی اثاثیه منزل با پیشرفته ترین متد روز دنیا و تجهیزات ارزان و با کیفیت عالی

اگر قصد اسباب کشی دارید و تجربه کافی در این زمینه را ندارید، اگر میخواهید وسایل خود را بسته بندی کنید و یا به هر دلیلی به خدمات باربری نیاوران نیاز دارید اتوبار vip با افتخار در خدمت شما خواهد بود. کافیست با شماره تلفنهای شرکت تماس حاصل نمایید و بهترین سرویس باربری را در اختیار بگیرید.

اتوبار و باربری قیطریه

باربری قیطریه ضمن آرزوی موفقیت در تمامی کارها و بالاخص اسباب کشی کلیه خدمات خود را بصورت یکجا و جداگانه با تخفیف ویژه تابستان ارائه مینماید. باربری در قیطریه فقط اتوبار vip تهران


باربری قیطریه

باربری قیطریه یکی از معتبرترین شرکتهای حمل و نقل و باربری شهری است که کلیه خدمات صفرتاصدی اسباب کشی را به صورت یکجا و جداگانه انجام میدهد. باربری قیطریه ضمن آرزوی موفقیت در انجام یک اسباب کشی موفق خدمات خود را بشرح ذیل اعلام میدارد :

خدمات باربری قیطریه

 • ماشین باربری مجهز و مدرن با تمامی امکانات لازم جهت یک اسباب کشی بی دردسر
 • بسته بندی اثاثیه منزل با متد روز دنیا و قیمت بسیار مناسب
 • اعزام کادر باربری و بسته بندی ( 8 صبح تا 4 بعدالظهر )
 • مشاوره ، راهنمایی و باربری شبانه روزی ( هفت روزه هفته + ایام تعطیل )

اسباب کشی تضمینی + قیمت مناسب + بسته بندی اثاثیه : فقط اتوبار و باربری قیطریه تهران

 • اگر میخواهید تجربه یک اسباب کشی موفق را کسب کنید و یا به هردلیلی به خدمات باربری و بسته بندی احتیاج دارید؟
 • اگر تجربه ناخوشایندی از سپردن اثاث کشی به موسسات باربری دارید ؟
 • اگر تجربه و زمان کافی جهت بسته بندی اثاثیه خود ندارید؟
 • اگر مشغله شما آنقدر زیاد است که نمیتوانید به امورات اسباب کشی بپردازید؟
 • اگر نگران هزینه بالای اسباب کشی هستید ؟

باربری قیطریه با بیش از 2 دهه تجربه در زمینه حمل و نقل شهری و باربری آماده ارائه برترین سرویس باربری در تهران جهت اثاث کشی منزل و اداری میباشد. اتوبار قیطریه مفتخر است که در طول بیش از 400 سال سابقه در زمینه حمل و نقل و اتوبار همواره در اندیشه برترین ها بود و رضایتمندی شما عزیزان را در زاس کلیه فعالیتهای خود قرار داده است.

با باربری قیطریه تماس بگیرید تا تمایز در خدمات را احساس کنید !

123